Oglasi za posao

Knjigovođa

Podgorica, Crna Gora 27. april 2024.

CG REALITY

KNJIGOVOĐA

Lokacija: Podgorica/ Stari Aerodrom

Opis posla:
  • Knjiži i dokumentuje sve poslovne promjene,
  • Knjiži sve ulazne i izlazne fakture,
  • Prati i blagovremeno zatvara primljene i date avanse,
  • Učestvuje u sastavljanju PDV prijave,
  • Obezbjeđuje usaglašavanje bankovnih računa,
  • Vodi evidenciju o svim kreditima i garancijama,
  • Priprema i dostavlja obrasce M4 nadležnom organu za sve zaposlene,
  • Priprema podatke za izradu periodičnih izvještaja,
  • Priprema sve vrste izvještaja i obrazaca za potrebe zavoda za statistiku, poslovnih banaka, poreske uprave i drugih institucija,
  • Učestvuje u izradi finansijskih izvještaja,
  • Priprema ugovora,
  • Daje predloge za unapređenje u svom djelokrugu rada,
  • Izvršavanje ostalih obaveza prema instrukcijama nadređenog.
Uslovi:
  • Poznavanje MS Office paketa,
  • Poželjno poznavanje rada na nekom od računovodstvenih softvera,
  • Poželjno poznavanje engleskog/ruskog jezika.
Prijave slati na e mail bookkeeping.agency.doo@gmail.com