Oglasi za posao

Računovođa (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 04. maj 2024.

Šćekić & Partners

Otvoreno radno mjesto

RAČUNOVOĐA
Neophodni uslovi:
  • Znanje engleskog jezika.
Poželjno:
  • Ekonomski fakultet ili drugi sličan studij (Poslovna Škola; Menadžment);
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Outlook).
Opis posla:
  • Pomoć u komunikaciji sa klijentima koji ne govore crnogorski jezik;
  • Operativno knjiženje: bankovni izvodi (tekući računi; devizni računi; računi u ino-valutama; escrow računi); fakture (ulazne; izlazne); avansni računi; korektivni računi; rashodi finansiranja (amortizacioni planovi); kreiranje osnovnih sredstava & obračun amortizacije;
  • Priprema i podnošenje PDV prijava;
  • Upoređivanje kartica kupaca i dobavljača;
  • Priprema obračuna zarada i podnošenje IOPPD obrazaca; priprema platnih lista;
  • Unos podataka u sistem: podaci o zaposlenima (priprema B dodataka & JPR); podaci o bankovnim računima (priprema A dodataka & JPR);
  • Popunjavanje formulara za otvaranje računa za fizička i pravna lica.
Radno vrijeme:
  • Od 8’00h do 16'00h od ponedeljka do petka.
Mjesto zaposlenja:
  • Podgorica.
Zainteresovani mogu poslati biografiju na mail adrese:
info@scekicandpartners.me