Oglasi za posao

Kuvar i pomoćni kuvar (m/ž)

Bar, Crna Gora 08. maj 2024.

Xio Cafe

Xio restoran u Baru traži:

Kuvara sa iskustvom (m/ž)

Lokacija: Bar

Uslovi:
  • Planiranje, organizacija i koordinisanje svih poslova oko pripreme i prerade namirnica za pravljenje jela;
  • Odabir namirnica i tehnologije za pripremu jela;
  • Sačinjavanje menija sa normativima i kontrolisanje poštovanja istih;
  • Vođenje računa o nabavci robe;
  • Nadzor i kontrola osoblja kuhinje u cilju zadovoljenja standarda;
  • Vođenje računa o deklaracijama ispravnosti robe;
  • Vođenje računa o pravilnom korišćenju kuhinjskog inventara;
  • Poznavanje svih zdravstvenih standarda i vođenje računa da se isti implementiraju u procesu rada;
  • Vođenje računa o sprovođenju higijenskih standarda;
  • Odgovoran je za kvalitet jela i proizvoda.
Neophodna znanja i vještine:
  • Minimum 1 godine iskustva na istim poslovima;
  • Poznavanje drugog jezika je poželjno;
  • Orijentisanost na rezultate;
  • Proaktivnost i dobre vještine komunikacije;
  • Odlične vještine rukovođenja timom i organizovanost u radu.

Pomoćnog kuvara (m/ž)

Opis posla:
  • Obavlja pomoćne poslove u kuhinji;
  • Čisti i priprema namirnice za obradu;
  • Pomaže u pripremi i serviranju jela;
  • Vrši čišćenje, sortiranje i odlaganje kuhinjskog alata i posuđa;
  • Održava radne površine i higijenu u kuhinji;
  • Obavlja sve druge propratne poslove po nalogu Šefa kuhinje i kuvara.
Uslovi:
  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Razvijene organizacione sposobnosti;
  • Pedantan, odgovoran, temeljan;
  • Dobar timski igrač.

Svi zaniteresovani kandidati mogu poslati svoje prijave na email: xio.apartments@gmail.com.