Oglasi za posao

Magacioner

Podgorica, Crna Gora 11. maj 2024.

Klikovac

Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

MAGACIONER
Više izvršilaca
Opis poslova:
  • Vrši fizički prijem robe i prilikom prijema evidentira sve eventualne nedostatke na robi,
  • Odvaja i utovara robu na osnovu primljenih  faktura,
  • Vrši pravilno i uredno slaganje i održavanje robe u magacinu,
  • Učestvuje i pruža pomoć prilikom popisa robe u magacinu,
  • Održavanje magacinskog prostora,
  • Obezbjeđuje da raspored i rokovi budu pregledani i blagovremeno upozorava šefa magacina ako ima nedostataka na robi (ako je došlo do oštećenja na robi ili je roba kraćeg roka).
Uslovi:
  • Poželjno radno iskustvo.
Nudimo:
  • Najbolja primanja u branši,
  • Stabilna i redovna mjesečna primanja,
  • Mogućnost ostvarivanja dodatne mjesečne stimulacije,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Kompanijskog ljekara,
  • Pogodnosti kod banaka, maloprodaja i drugih agencija,
  • Prijatnu i stimulativnu radnu atmosferu.
Svi zainteresovani kandidati prijave mogu slati na e-mail: info@klikovac.me ili pozvati na broj +382 67 600 265