Oglasi za posao

Finansijski menadžer (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 18. maj 2024.

Imanje Knjaz

Imanje Knjaz je ugostiteljski kompleks na poznatom podgoričkom izletištu Mareza. Sastoji se iz restorana i event centara, kao i akva parka čije otvaranje je planirano za proljeće 2024. godine. Naša misija je da, fuzijom bogate crnogorske tradicije i savremenih ugostiteljskih trendova, kreiramo brend koji će postaviti nove standarde kvaliteta.
Naša najveća vrijednost su naši zaposleni koje želimo obogatiti sa novim/novom kolegom/koleginicom na sljedećoj poziciji:

Uslovi:
  • Visoka školska sprema iz oblasti finansija, ekonomije ili srodne oblasti;
  • Iskustvo na poslovima finansijske analitike i kontrolinga;
  • Iskustvo u radu u MS excel-u i finansijskim softverskim aplikacijama; temeljno razmijevanje računovodstvenih principa;
  • Odlične vještine komunikacije, izvještavanja i prezentacije;
  • Temeljnost i pedantnost u radu;
  • Visok nivo radne etike i opšte kulture.
Zaduženja:
  • Odgovora za tačnost svih finansijskih transakcija u sistemu;
  • Odgovara za pripremu mjesečnih, kvartalnih i godišnjih finansijskih izvještaja;
  • Izvodi i prezentuje zaključke na temu finansijskog učinka i trendova;
  • Odgovara za pripremu budžeta i finansijskih projekcija;
  • Detekuje finansijske neefikasnosti i daje predloge za smanjenje troškova i povećanje finansijskog rezultata;
  • Sarađuje sa agencijom koja uslužno obavlja računovodstvene poslove;
  • Vrši plaćanja i sa tim povezane aktivnosti.
Imanje Knjaz nudi izuzetno konkurentne i stimulativne radne uslove, kao i ambijent u kojem će zaposleni biti inspirisani da konstantno unaprijeđuju sebe i sistem u kojem rade. Pozivamo vas da konkurišete i u razgovoru se detaljnije upoznate o uslovima i mogućnostima.

Rok za prijavu je 15.05.2024. godine.
Ako ste zainteresovani: pošaljite CV na sljedeću e-mail adresu: direktor@imanje-knjaz.me