Oglasi za posao

Samostalni knjigovodja-računovođa

Podgorica, Crna Gora 27. maj 2021.

Anja Cosmetics d.o.o.

Anja Cosmetics d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

Računovođa

Opis posla:
  • Materijalno,robno i novčano knjigovodstvo;
  • Knjiženje ulazne dokumentacije,izvoda i faktura
  • Izrada mjesečnih plata,honorara,zakupa
  • Izrada kalkulacija i nivelacija cijena
  • Izrada svih drugih mjesečnih i godišnjih izvještaja po nalogu izvršnog direktora
  • Praćenje propisa,evidencija osnovnih sredstava,izrada i praćenje godišnje inventure i praćenje i kontrola redovnog lagera robe;
  • Unošenje i obrada podataka, kartice kupaca i dobavljača;
  • Komunikacija sa klijentima i zaposlenima;
  • Obavljanje poslovne korenspodencije;
  • Izrada i arhiviranje dokumentacije;
  • Planiranje i analiza poslovanja;
  • Izrada završnog računa
Poželjne osobine:
  • Tačan;
  • Precizan;
  • Uredan;
  • Lojalan.
  • Sposobnost samostalnog rada i logičkog rasuđivanja;
  • Osjećaj za timski rad i organizacione sposobnosti.
Uslovi:
  • Obrazovanje VSS - Prednost Ekonomski ili Pravni fakultet ili SSS uz dokaz o završenom knjigovodstvenom kursu i radnom iskustvu na istom poslu minimum 2 godine
  • Obavezno poznavanje Pantheon operativnog sistema
  • Poznavanje rada na računaru Exel,Ms Office i ostalih neophodnih programa za ovu radnu poziciju;
  • Poznavanje načina rada državnih institucija;
  • Obavezno iskustvo i rad na istim poslovima (2god);
  • Poznavanje domaćih i međunarodnih zakonskih propisa iz oblasti računovodstva ,administrativno-knjigovodstvenom poslovanju i vođenju poslovnih knjiga i dokumenata;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • U obzir dolaze kandidati koji nisu krivično gonjeni i kažnjavani.
Napomena: Kandidati koje ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji su se prijavili za posao nasumično ne obraćajući pažnju na opis posla i potrebne vještine za njegovo obavljanje neće biti razmatrani za radnu poziciju.

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail:
office@a-cosmetics.net