Oglasi za posao

Prodavac u salonu namještaja (m/ž)

Kotor, Crna Gora 23. jul 2021.

Mirai Living Concept doo

Kompaniji MIRAI LIVING CONCEPT doo koja se bavi prodajom namještaja i dekorativnih materijala potreban je:

Prodavac u salonu namještaja (m/ž)
Lokacija: Kotor Radanovići bb
Opis posla:
  • rad u salonu i prodaja namještaja,
  • predlaganje idejnih i tehnički rješenja za izradu namještaja po mjeri,
  • prezentacija uzoraka materijala,
  • izrada ponuda za kupce,
  • saradnja i koordinacija sa ostalim sektorima u kompaniji
Uslovi:
  • SSS/VSS
  • poznavanje rada na računaru.
  • vozačka dozvola B kategorija
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje Engleskog jezika i poželjno poznavanje Ruskog jezika
  • osoba treba da je komunikativana, spremna na timski rad, rad u dinmičnoj radnoj atmosferi, ljubazna, odgovorna, pouzdana, da posjeduje organizacijske, prezentacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna, kreativna.
Nudimo:
  • Odlične uslove rada
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja,
  • Dodatne stimulacije u skladu sa ostvarenim rezultatima rada
Zainteresovani kandidati mogu poslati CV i prijavu na e-mail mirailivingconcept@gmail.com
Kontakt telefon: 068/016-026

Poslovi iz iste kategorije

  Prodavac (m/ž)

  Mesar