Oglasi za posao

Barmen

Budva, Crna Gora 28. jul 2021.

Dukley Hotels and Resorts

Ekskluzivni Hotel Dukley smješten u slikovitom zalivu sa prekrasnim privatnim plažama i zadivljujućim pogledom na Budvu i Bečiće, otvara vrata za mlade i ambiciozne ljude koji se žele dokazati i napredovati u karijeri.
Hotel Dukley raspisuje oglas za poziciju:

BARMEN

Opis posla:
  • Priprema hladnih i toplih napitaka, koktela, smutija;
  • Praćenje rokova i pravilno skladištenje namirnica;
  • Organizacija šanka;
  • Vođenje brige o kvalitetu usluge na najvišem nivou.
Uslovi:
  • Znanje engleskog jezika;
  • Minimum dvije godine iskustva na poziciji barmena;
  • Znanje pripreme kafa i različitih vrsta koktela;
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*.
Benefiti:
  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni;
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac;
  • Fiksna zarada;
  • Dodatna stimulacija - tips i service charge.
Ukoliko smatrate da odgovarate navedenim uslovima,
očekujemo Vašu prijavu na mail adresu:
hr@dukley.com