Oglasi za posao

Kuvar

Budva, Crna Gora 28. jul 2021.

Dukley Hotels and Resorts

Ekskluzivni Hotel Dukley smješten u slikovitom zalivu sa prekrasnim privatnim plažama i zadivljujućim pogledom na Budvu i Bečiće, otvara vrata za mlade i ambiciozne ljude koji se žele dokazati i napredovati u karijeri.
Hotel Dukley raspisuje oglas za poziciju:

KUVAR

Opis posla:
  • Samostalno pripremanje svih vrsta jela u kuhinji;
  • Učestvovanje u pripremi i obradi namirnica potrebnih za određeno jelo;
  • Pripremanje obroka za goste i personal;
  • Pridržavanje normativa i briga o racionalnoj upotrebi materijala;
  • Vodi brigu o čistoći i higijeni kod spremanja jela;
  • Vodi brigu o smještaju i čuvanju namirnica u kuhinji.
Uslovi:
  • III/IV stepen kuvarski smjer;
  • Najmanje dvije godine radnog iskustva na navedenoj  poziciji u hotelima ili restoranina;
  • Odgovoran, tačan, samostalan u radu i sistematičan pristup radu;
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*.
Benefiti:
  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni;
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac;
  • Fiksna zarada.
Ukoliko smatrate da odgovarate navedenim uslovima,
očekujemo Vašu prijavu na mail adresu:
hr@dukley.com