Oglasi za posao

Konobar

Budva, Crna Gora 30. jul 2021.

Dukley Hotels and Resorts

Ekskluzivni Hotel Dukley smješten u slikovitom zalivu sa prekrasnim privatnim plažama i zadivljujućim pogledom na Budvu i Bečiće, otvara vrata za mlade i ambiciozne ljude koji se žele dokazati i napredovati u karijeri.
Hotel Dukley raspisuje oglas za poziciju:

KONOBAR

Opis posla:
  • Poznavanje u potpunosti hrane i pića sa menija;
  • Posluživanje gostiju u komunikaciji sa šankom i kuhinjom;
  • Ljubaznost u usluživanju kao i staranje o satisfakciji i komforu gostiju radi postizanja što kvalitetnije usluge i rezultata;
  • Savetuje svog nadređenog ili menadžera o eventualnim poboljšanjima i ukazivanje na eventualne probleme;
Uslovi:
  • Znanje engleskog jezika;
  • Minimum dvije godine iskustva na poziciji konobara;
  • Znanje pripreme kafa i različitih vrsta koktela;
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*.

Benefiti:
  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni;
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac;
  • Fiksna zarada;
  • Dodatna stimulacija - tips i service charge.

Ukoliko smatrate da odgovarate navedenim uslovima,
očekujemo Vašu prijavu na mail adresu:
hr@dukley.com