Oglasi za posao

Merchandiser

Podgorica, Crna Gora 07. decembar 2021.

Ortus d.o.o.

Ortus d.o.o. dugi niz godina uspješno posluje na crnogorskom tržištu. Osnovna djelatnost naše kompanije je uvoz i distribucija kozmetičkih proizvoda. Raspisujemo konkurs za poziciju:

Opis posla:
  • obilazak prodajnih objekata prema unaprijed utvrđenom dnevnom planu;
  • izlaganje i pozicioniranje proizvoda u skladu sa propisanim standardima principala (šminka, kozmetika, parfemi…);
  • briga o kvalitetu proizvoda, dopuna i održavanje optimalnih zaliha na policama;
  • praćenje i ažuriranje cijena na policama;
  • sprovođenje dogovorenih marketinških aktivnosti, postavljanje materijala, sekundarnih pozicija, specifičnih ponuda…;
  • komunikacija i informisanje krajnjih potrošača o proizvodima;
  • slanje dnevnih i nedeljnih izvještaja o radu.
Uslovi:
  • SSS;
  • vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • poznavanje rada na računaru.
Benefiti:
  • rad u dinamičnom poslovnom okruženju i rastućoj kompaniji;
  • prilika za napredovanjem i usavršavanjem znanja i vještina.
Prilikom slanja prijave obavezno naglasiti za koju poziciju konkurišete. Prijave i CV slati na e-mail adresu ortus@t-com.me.