Nаziv Kоmpаniје
Lamex

Spuž Grbe bb
Danilovgrad,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Projektant namještaja

col-narrow-left

Lоkаciја:

Danilovgrad,

Kаtеgоriје:

Mašinstvo
col-narrow-right
col-wide
Usled proširenja obima proizvodnje potreban nam je sledeći profil radnika u projektnom birou:

Projektant nameštaja

Opis posla:
  • Usaglašavanje detalja enterijera sa arhitektama ili investitorima
  • Priprema tehničkih crteža za proizvodnju
  • Praćenje procesa proizvodnje i montaže
Uslovi:
  • Iskustvo na istim i sličnim pozicijama
  • Srednja viša  ili visoka stručna sprema iz oblasti prerade drveta ili mašinstva
  • Potrebno je poznavanje materijala za izradu nameštaja (pločasti materijali, drvo)
  • Poznavanje rada na računaru u programima za 2d/3d modelovanje Auto CAD, Sketchup, 3d Studio Max ili nekom drugom programu za 3d vizuelizaciju
  • Potrebno je da kandidat bude odgovoran, vredan i samoinicijativan da poseduje vozačku dozvolu B kategorije i da je aktivan vozač.
  • Nudimo rad u dinamičnom okruženju i mogućnost konstantnog usavršavanja.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: [email protected]

Rok za prijavu do:

10.12.2021

istaknuti poslodavci

  • www.kips.me
  • www.altermodus.me
  • www.portomontenegro.com
  • www.astoriamontenegro.com