Nаziv Kоmpаniје
KNAUF

Vojvode Maša Đurovića 9, City kvart
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Rukovodilac prodaje

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Prodaja
col-narrow-right
col-wide
Kompanija Knauf je regionalni i svjetski lider u pronalaženju rješenja u građevinskoj industriji. Sa prisustvom u više od 86 zemalja, Knauf grupa zapošljava 35 000 zaposlenih u sklopu 250 fabrika i prodajnih centara u cijelom svijetu.
U cilju razvoja poslovanja objavljujemo oglas za sljedeće radno mjesto:

Crna Gora
(1 izvršilac)

Kratak opis posla:
  • Predlaže strategiju i odgovoran je za obezbjeđenje maksimalnog obima prodaje, udjela na tržištu i profita
  • Odgovoran je za realizaciju ciljeva prodaje po svim ključnim indikatorima za mjerenje upješnosti prodaje
  • Definiše godišnje planove i predviđa dinamiku prodaje na periodičnom nivou
  • Odgovoran je za naplatu potraživanja u skladu sa kompanijskim pravilima
  • Rukovodi timom prodaje - postavlja individualne ciljeve, prati rezultate i upravlja razvojem zaposlenih
  • Planira i prati troškove rada prodaje i odgovoran je za kontinuiranu optimizaciju svih troškova
  • Otkriva nove poslovne prilike i nova tržišta
  • Upravlja strateškim projektima u prodaji i odgovoran je za realizaciju i uspješnost projekata
  • Predlaže marketing strategiju i plan kao i godišnji maketinški budžet
  • Uspostavlja i održava saradnju sa najvećim poslovnim partnerima
  • Odgovoran je za redovno ažuriranje baze podataka od strane prodajnog tima
Uslovi za kandidate:
  • Visoka stručna sprema i minimum 2 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Dobro poznavanje tržišta i prilika na tržištu Crne Gore
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket) i engleskog i/ili njemačkog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije
Poželjne karakteristike kandidata:
  • Razvijene liderske veštine
  • Orijentisanost ka postizanju rezultata
  • Visok stepen odgovornosti, pouzdanosti i proaktivnosti
Zaposlenima nudimo:
  • Rad u dinamičnom i skladnom timu
  • Stimulativnu i konkurentnu naknadu i dodatne beneficije
  • Konstantno profesionalno usavršavanje
  • Stabilno zaposlenje u internacionalnoj kompmaniji – lideru u branši
  • Zanimljiv i odgovoran rad u dinamimčnom, dobro koordiniranom timu
  • Prijateljsku i motivirajuću radnu atmosferu baziranu na univerzalnim vrednostima
  • Sigruno, moderno i održivo radno okruženje
Sve zainteresovane kandidate pozivamo da dostave svoju biografiju i propratno pismo elektronskim putem na [email protected] najkasnije do 20.01.2022. godine.
Kompanija Knauf zadržava pravo da samo uži izbor kandidata pozove na razgovor.

Rok za prijavu do:

20.01.2022

istaknuti poslodavci

  • www.kips.me
  • www.astoriamontenegro.com
  • www.oneandonlyportonovi.com
  • www.portomontenegro.com