Inženjer za servis i održavanje medicinskih aparata i opreme

Crna Gora 15. maj 2022.

FARMONT M.P.

Kompanija Farmont MP, kao jedna od vodećih veledrogerija u Crnoj Gori, čija je osnovna djelatnost veleprodaja ljekova, medicinskih sredstava, potrošnog medicinskog materijala i medicinske opreme, u želji da unaprijedi poslovanje, raspisuje oglas za sledeću poziciju:

Opis posla:
  • servisiranje i održavanje medicinske opreme i uređaja
  • odgovara za pravilno funkcionisanje i održavanje medicinske opreme i aparata, kao i svih tehničkih sistema upravnog objekta kompanije;
  • učestvuje u identifikaciji ključnih tehničkih potreba, izradi tehničkih rješenja i strategije i vrši kontrolu sprovođenja odabranih rješenja;
  • kontroliše trošenje resursa;
  • učestvuje u definisanju tehničko-investicionih planova i tehničkog održavanja i nadzire realizaciju istih;
  • obavezan je da u potpunosti poznaje organizaciju rada odjeljenja održavanja, tehničke i druge karakteristike svih sistema, iz svoje nadležnosti:
  • obavlja i druge poslove iz djelokruga sektora kojem pripada
Uslovi posla:
  • Diplomirani inženjer elektrotehnike/ mašinstva ili drugog tehničkog usmjerenja (diploma bachelora ili specijaliste).
  • Napomena: Kandidati koji nemaju diplomu iz ove struke, ali imaju odgovarajuće znanje i/ili radno iskustvo iz ove oblasti takođe mogu aplicirati za ovaj posao.
  • poznavanje osnova mašinskih i elektro sistema
  • poželjno radno iskustvo u svojoj struci
  • odlično poznavanje engleskog jezika i rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije
  • samostalnost i odgovornost u radu, sa  izraženim organizacionim i komunikacionim vještinama;
  • profesionalnost i kreativnost u radu;
  • sklonost timskom radu;
  • visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka.
Benefiti:
  • Izazovan i kreativan posao;
  • Dobri uslovi rada i pozitivna radna atmosfera;
  • Mogućnost napredovanja i stalnog razvoja;
  • Stručno usavršavanje po najvišim standardima.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom i motivacionim pismom pošaljite na e-mail adresu:
office@farmont.me
Kontakt:  +382 68 787 241
Rok za prijavu:  15.05.2022.
Za uži krug intervjua biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju sve navedene uslove iz oglasa.

Poslovi iz iste kategorije