Oglasi za posao

Domaćica hotela/ Head housekeeper

Budva, Crna Gora 10. jun 2022.

Hotel AMI Budva Petrovac - Ljetopis Stars d.o.o.

Hotel AMI Budva Petrovac raspisuje konkurs za radno mjesto

Domaćica hotela

Opis poslova:
  • zadužena je i odgovara za čistoću cijelog hotela i njegovog neposrednog okruženja kao I za higijensko- tehničku ispravnost soba;
  • planira, organizuje i odgovorna je za rad zaposlenih u domaćinstvu i vešeraju;
  • vrši trebovanje i dostavlja odjeljenju nabavke sve potrebne materijale i sredstva koja se koriste u sređivanju soba i održavanju javih površina;
  • odgovorna je za izgubljene i nađene stvari gostiju;
  • obezbjeđuje čišćenje i prezentaciju svih hotelskih sadržaja i pogodnosti, optimizujući produktivnost i pružajući udobnost gostima hotela;
  • vrši provjeru i odgovorna je za poštovanje procedura i pravilne upotrebe proizvoda za čišćenje od osoblja za održavanje;
  • obezbjeđuje pravilnu uslugu vešeraja i odgovorna je za stanje posteljine, peškira i ostalog inventara u vešeraju;
  • planira i distribuira svakodnevni rad osoblja domaćinstva i vrši primarni raspored osoblja kojim rukovodi;
  • vrši pregled soba (čišćenje, pogodnosti…);
  • vrši oslobađanje pregledanih soba i neposredno sarađuje sa odjeljenjem recepcije;
  • odgovorna je za zakonitost rada i poslovanja odjeljenja domaćinstva i za tačnost dostave svih podataka odjeljenju recepcije kao i drugim odjeljenjima u hotelu kojim vrši dostavu podataka;
  • obavezna je da poznaje organizaciju odjeljenja domaćinstva kao i da poznaje propise i standarde koji se odnose na odjeljenje domaćinstva;
  • odgovorna je za tačnost evidentiranja prisutnosti radnika domaćinstva i tačnost evidentiranja korišćenja godišnjih odmora, slobodnih dana i dana bolovanja;
  • odgovorna je za kontrolu i čuvanje posteljine i ostale imovine hotela i vodi brigu o stanju posteljine i eventualnoj mogućnosti otuđenja od strane gostiju;
  • odgovorna je za nošenje propisane uniforme, urednost i ličnu higijenu;
  • obavlja i druge poslove po ukazanoj potrebi.
Uslovi:
  • VI ili IV stepen stručne spreme turističko- ugostiteljskog smjera;
  • sposobnost rukovođenja;
  • profesionalnost i kreativnost u radu;
  • sklonost timskom radu;
  • poznavanje lokalnog kao i engleskog jezika;
  • poznavanje rada na računaru;
  • visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka;
  • 3 godine na sličnoj poziciji u hotelima iste kategorije.
Svi zainteresovani se mogu se prijaviti na:
hr@amihotel.me