Oglasi za posao

Vozač - Nosač prtljaga

Herceg-Novi, Crna Gora 05. jun 2022.

Hotel Krušo

Hotel Krušo 4* nalazi se u srcu bokokotorskog zaliva, na jednoj od najljepših destinacija mediteranske obale. Smješten u neposrednoj blizini plažnog kluba Raffaelo i konobe Krušo, predstavlja idealno mjesto za porodične i poslovne boravke.
Zajedno sa svojim timom želimo da kreiramo atmosferu topline, gostoprimstva & ugodnog osjećaja koji će se onda prenijeti i na sve naše goste.

Ukoliko želite da gradite svoju karijeru u turizmu, steknete vrijedna znanja, ali i ostavite lični pečat u novootvorenom, luksuznom hotelu, molimo da podnesete svoju aplikaciju.

Hotel Krušo  4*traži

Potreban broj zaposlenih: 1

Pridružite nam se, da zajedno kreiramo nezaboravne momente u hotelu Krušo!

Opis posla:
  • Obavlja transfere i ture hotelskih gostiju
  • Vodi raspored zakazanih tura, transfera
  • Vozi u skladu sa propisanom regulativom i standardima sigurnosti
  • Brine da je vozilo u urednom stanju, sa vodom za svakog gosta
  • Odmah prijavljuje bilo kakvu štetu, kvar na vozilu
  • Pomaže gostima sa prtljagom
  • Po potrebi vrši nabavku, odvozi goste do privatne plaže, dostavlja porudžbe iz restorana
  • Sarađuje sa sektorom recepcije, restorana, nabavke
Potrebne vještine i iskustvo:
  • Tačnost, preciznost, reprezentabilnost
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje engleskog jezika (komunikacija)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Profesionalna kultura i vještine komunikacije
  • Sposobnost za samostalan rad, ali timska orijentisanost

Želite da se prijavite?

Ako gore navedeni uslovi odgovaraju Vašem profile i snažno ste motivisani da postanete dio našeg tima, pošaljite Vaš CV i reference na:  krusozona@t-com.me   ili nazovite na +382 67 142 306 navodeći poziciju za koju se prijavljujete.