Oglasi za posao

Računovođa

Sutomore 31. maj 2022.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa 100 hotela od 4 i 5 zvjezdica u 16 zemalja : Brazil, Bugarska, Kosta Rika, Kuba, Kipar, Španija, Grčka, Italija, Jamajka, Maroko, Meksiko, Crna Gora, Portugalija, Dominikanska Republika i Tunis.

Tražimo osobu za radno mjesto:

Računovođa

Za naš hotel Otrant star ***** u Sutomoru

Za ovo radno mjesto potrebna nam je profesionalna i odgovorna osoba sa izraženim komunikacijskim vještima.

Opis posla:
•    Organizacija i koordinacija rada u službi računovodstva;
•    Praćenje materijalno finansijskih propisa i odgovornost za njihovu pravilnu primjenu;
•    Sastavljanje godišnjih Finansijskih obračuna kao i poreskih bilansa i poreskih prijava za poslodavca;
•    Kontiranje i knjiženje cjelokupne poslovne dokumentacije;
•    Vrši obračun poreza i obračun zarada;
•    Organizuje arhiviranje finansijske dokumentacije;
•    Sarađuje sa državnim organima;
•    Vrši obračun i kontrolu materijalnih zaduženja zaposlenih;
•    Izrađuje sve izvještaje potrebne za praćenje rezultata poslovanja;
•    Ostali poslovi određeni od strane Finansijskog direktora.

Uslovi:
•    VII stepen Ekonomskog smjera;
•    Znanje engleskog jezika;
•    Znanje rada na računaru (Microsoft Office);
•    1 godina iskustva na računovodstvenim poslovima;
•    Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:
•    Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
•    Atraktivna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja
•    Priliku  za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju, te kroz različite treninge i seminare.

Ako ste zainteresovani:
Pošaljite radnu biografiju-CV (PDF ili Word format), skoriju fotografiju i eventualne preporuke na sljedeću e-mail adresu:
bverrh@iberostar.com
najkasnije do 31.05.2022.

Vaša biografija u svakom slučaju treba da sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i broj telefona / mobilnog telefona, obrazovanje, radno iskustvo i jezike kojima se služite.