Oglasi za posao

Kontrolor

Budva, Crna Gora 20. maj 2022.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnijih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom kvalitetu. Pod španskom Iberostar grupacijom se nalazi preko 110 hotela, većinom 4 i 5 zvjezdica u preko 17 država, a samo neke od trenutnih hotelskih destinacija su: Brazil, Kuba, Dominikanska Republika, Meksiko, Tunis, Jamajka, Grčka, Mađarska, Portugal, SAD itd.
Za naš Iberostar Bellevue Hotel ****

Tražimo osobu za radno mjesto – Kontrolor

Za ovo radno mjesto potrebna nam profesionalna i odgovorna osoba.

Opis posla:
  • Osigurava pravovremenost dostave svih potrebnih podataka za izradu sedmičnih, mjesečnih i godišnjih obračuna i završnog računa
  • Vrši kontrolu ulaza robe i dospjelih računa
  • Izdaje nalog za stalne i povremene inventure prodajnih i potrošnih mjesta, i vrši nadzor nad njima
  • U dogovoru sa Šefom kontrolinga preduzima i predlaže mjere i potrebne radnje za sprječavanje negativnih pojava u vezi sa cjelokupnim poslovanjem hotela
  • Kompletira svu dokumentaciju za knjiženje faktura, ulaza robe u skladište ( zahtjev, narudžbenicu, otpremnicu i račun )
  • Obavlja druge poslove određene od strane Šefa kontole
Uslovi:
  • IV stručne spreme
  • 1 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru – MS Office
Nudimo:
Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada

Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju/CV (uključujući skoriju fotografiju i po mogućnosti preporuke) na e-mail adresu:

Obavezno je da Vaša biografija sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i kontakt telefone, obrazovanje, radno iskustvo i nivoe jezika kojima se služite.

Prvi krug intervjua će biti obavljen nakon 20.05.2022. godine, a samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.