Oglasi za posao

Radnik na održavanje bazena I đakuzija

Kotor, Crna Gora 31. maj 2022.

Blue Kotor Bay

BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 5 zvezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom.

Raspisuje oglas za radno mjesto:

 u Hotelu sa 5*

Opis posla:
  • Vrši temeljno i kvalitetno čišćenje bazena I djakuzija
  • Pridrzava se svih upustava za koriscenje sredstava za ciscenje I odrzavanje
  • Prijavljuje kvarove I saradjuje sa zaposlenim ih sektora
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa tehnicke sluzbe
Uslovi:
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
Nudimo:
  • Ugovor o radu tokom angažovanja
  • Odlični uslovi rada
  • Obezbijeđen smještaj
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail hr@bluekotorbay.com
Broj telefona: +38267137437