Oglasi za posao

Knjigovođa

Podgorica, Crna Gora 31. maj 2022.

MaxBet Kladionica

MaxBet grupacija bavi se organizovanjem igara na sreću više od 20 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 300 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore i Severne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2.700 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam je potrebno pojačanje na poziciji:

KNJIGOVOĐA
Mesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Knjiženje računovodstvene dokumentacije
  • Izrada godišnjih i periodičnih finansijskih izveštaja
  • Ažurno i tačno izveštavanje i kontrola poslovno – finansijskih procesa
  • Samostalna izrada završnog računa
  • Vođenje poslovne knjige i održavanje baze podataka
  • Vođenje prihoda, rashoda i obračuna finansijskog rezultata preduzeća
  • Vođenje obračuna i knjiženja (prema fizičkim licima, dugovanja dobavljačima i potraživanja od kupaca)
  • Izrada svih poreskih prijava  i podnosenje na portal Poreske uprave ,
  • Obavljanje E-banking poslovanja
Uslovi za kandidate:
  • Minimalno završena srednja škola iz oblasti ekonomije, završen fakultet smatraće se prednošću
  • Obavezno radno iskustvo od najmanje 2 godine kao knjigovođa
  • Sertifikat za ovlaštenog računovođu.
  • Dobro znanje rada na računaru
  • Prednost poznavanja rada u SAP -u, Navision   i M&I računovodstvenom programu
  • Poznavanje i ažurno praćenje aktuelnih propisa iz poreza, financija i računovodstva
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: karijera@maxbet.rs

MaxBet Kladinoca