Oglasi za posao

Rental agent / Agent za pripremu vozila

Tivat, Podgorica, Crna Gora 05. jul 2022.

Green Motion Montenegro

Green Motion Montenegro je rent a car firma, dio međunarodnog brenda Green Motion International, vodeće svjetske kompanije u oblasti rent a car usluga sa smanjenom emisijom izduvnih gasova. Raspolažući sa stručnim osobljem i velikim voznim parkom novih automobila, Green Motion Montenegro uspješno posluje kao pouzdan partner mnogobrojnih inostranih klijenata. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

RENTAL AGENT  / AGENT ZA PRIPREMU VOZILA
PODGORICA ili TIVAT

 Potrebni uslovi i kvalifikacije:
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika (poznavanje drugog stranog jezika je prednost);
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dvije godine iskustva);
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u prodaja i turizamu nije neophodno, ali je prednost
Opis posla:
  • Pregled vozila na izdavanjima i vraćanjima, kao i prevožanja vozila;
  • Izdavanje i prijem automobila;
  • Pružanje informacija klijentima o uslugama;
  • Prijem rezervacija, kreiranje i dostavljanje ponuda;
  • Direktna prodaja usluga na šalteru poslovnice;
Benefiti koje kompanija nudi:
  • Konkurentna plata
  • Veoma atraktivni mjesečni bonusi preko osnovne plate, koji se baziraju na rezultatima prodaje postignutim od strane zaposlenog
  • Procenat od rezervacija koje zaposleni sam napravi u okviru poslovnice
  • Organizovan smještaj za kandidate koji ne žive u Tivtu ili okolnim gradovima
  • Za sopstveno vozilo zaposlenog: Značajni popusti na auto djelove, registraciju i osiguranje vozila, kao i mogućnost plaćanja na rate.
  • Trening i obuka za trenutnu poziciju, kao i za naredne pozicije pri napredovanju u kompaniji
  • Mogućnost sezonskog posla, kao i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost razvoja karijere u dinamičnoj i veoma perspektivnoj kompaniji
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na engleskom jeziku, sa fotografijom, putem forme za apliciranje. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.