Oglasi za posao

Prodavac u sektoru rezervnih djelova

Podgorica, Crna Gora 05. jul 2022.

Osmanagić Company

OPIS POSLA:
  • Vrši nabavku rezervnih dijelova i materijala prema defektaži.
  • Dužan/na je da prati zalihe robe i preduzima mjere za njihovo smanjenje.
  • Priprema podatke za izrade specifikacija rezervnih dijelova.
  • Prati mini stokove rezervnih dijelova zajedno sa referentom garantnog I postgarantnog roka.
  • Odgovoran/na je za ispravnost ulazne dokumentacije.
  • Dužan/na je da prati tržište i nabavlja robu po najpovoljnijim cijenama na tržištu.
  • Dužan/na je da vodi brigu o brzini nabavljanja dijelova , da ima dalju komunikaciju sa dobavljačima, te da utvrduje rokove isporuke tih dijelova.
  • Dužan/na je da organizuje rad i poslove u magacinu.
  • Vrši prijem ,uskladištenje i izdavanje robe iz magacina.
  • Podnosi mjesečni izvještaj o stanju robe u magacinu tehničkom direktoru.
  • Traži dopunu asortimana i vodi listu nedostajuće robe prema zahtjevima iz pogona zajedno sa referentom za nabavku i prodaju rezervnih dijelova.
  • Vodi magacionersku dokumentaciju I registruje sve promjene na robi ( ulaz izlaz ) u momentu nastanka.
  • Dužan/na je da primjenjuje HTZ mjera na radu sa korištenjem ličnih zaštitnih sredstava..

USLOVI:
  • Visoko obrazovanje u obimu 240/180 kredita CSPK-a,
  • više obrazovanje u obimu 120 kredita CSPK-a,
  • Srednje obrazovanje u obimu 240 kredita CSPK-a,
  • Srednje stručno obrazovanje u obimu 180 CSPK-a
  • 2. godina radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru
Prijave slati na: osmanagic@t-com.me
Kontant telefon: 020 634 939

Osmanagić Co d.o.o.