Oglasi za posao

Automehaničar

Podgorica, Crna Gora 05. jul 2022.

Osmanagić Company

Opis posla:
  • Radi na svim poslovima iz oblasti automehanike, hidraulike I pneumatike.
  • Odgovoran je za ugrađeni I istrebovani materijal.
  • Ukoliko se ukaže potreba da se izvrši proširenje određenih poslova po radnom nalogu, obavezan je da se konsultuje sa poslovođom.
  • Dužan je da aktivno učestvuje u sačinjavanju defektaže sa poslovođom.
  • Prilikom predaje vozila korisniku usluge dužan je da aktivno učestvuje u primopredaji, kako bi se vozilo predalo vlasniku u potpuno ispravnom stanju.
  • Po naredbi poslovođe dužan je da izvršava I druge obaveze I radne zadatke koji se nameću iz tekuće problematike ( autoelektričarski radovi, bravarski radovi, čišćenje radnog mjesta I pogona itd. ).
  • Za svoj rad odgovoran je poslovođi.
  • Dužan je da primjenjuje HTZ mjera na radu sa korištenjem ličnih zaštitnih sredstava.
  • Za izvođenje tehnoloških operacija dužan je koristi samo ispravan alat I opremu.
  • Dužan je da se pridržava prava I obaveza regulisanih opštim aktima Društva.

USLOVI:
  • Srednje stručno obrazovanje u trajanju od 3 godine , 180 CSPK –a, mašinskog smjera,
  • 2 godine radnog iskustva

Prijave slati na: osmanagic@t-com.me
Kontakt telefon: 020 634 939

Osmanagić Co d.o.o.

Poslovi iz iste kategorije

  Prodavac (m/ž)

  Mesar