Oglasi za posao

Vozač / Dostavljač

Bijela 06. jul 2022.

VIBACOM D.O.O. - Higijenski sistemi i usluge

VIBACOM d.o.o. djeluje kao privatna firma od 2005. godine u Crnoj Gori. Imamo 15 zaposlenih, od kojih 7 su komercijalisti koji direktno posjećuju klijente i prezentiraju naše proizvode, uključujući sve potrebne edukacije i usluge. Kao uvoznici i distibuteri u mogućnosti smo Vam ponuditi više od 20 multinacionalnih brandova. Na području Crne Gore dostava naših artikala je BESPLATNA, u roku 24 h. Sjedište sa izložbenim prostorom i skladištem se nalazi u Baosicima. Visoko kvalitetna oprema i sistemi za čišćenje; visoko kvalitetni proizvodi i Eco Label certifikat; a u prostorima gdje higijena mora biti na visokoj razini - imamo rješenje na svaki Vaš zahtjev. Noviteti i stručna osposobljenost su garancija kvalitete zajedničkog uspjeha!

Za potrebe širenja našeg tima tražimo:

VOZAČ / DOSTAVLJAČ

Lokacija: Bijela

Opis posla:

  • Odgovornost za adekvatno izvrsenje svih radnih zadataka u okviru postupka voznja - dostava.
  • Odgovornost za tacnost svih izvjestaja poslatih pretpostavljenom.

Uslovi:

  • Vrsta stručne spreme: SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo: Najmanje 2 (dvije) godine radnog iskustva na istim / sličnim poslovima

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete biografiju na E-mail adresu:
blazenka.vibacom@gmail.com

www.vibacom.me