Oglasi za posao

Kasir / Prodavac u maloprodajnom objektu (m/ž)

Sutomore, Reževići 08. jul 2022.

HIFA OIL CG d.o.o.

HIFA OIL CG d.o.o. Podgorica sa sjedištem na adresi Cijevna bb je kompanija koja se bavi trgovinom naftom i naftnim derivatima. Zbog otvaranja benzinske pumpe u Podgorici raspisuje konkurs za prijem u radni odnos više izvršilaca za radno mjesto:

Opis posla:
  • Obavlja sve poslove za koje je zadužen u skladu sa standardima i procedurama;
  • Odgovara za naplatu natočenog goriva i drugih artikala;
  • Informisanjem kupaca utiče na prodaju svih vrsta robe;
  • Brine o čistoći i higijensko-zdravstvenoj ispravnosti roba, alata i uređaja;
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.
Uslovi:
  • III ili IV stepen stručne spreme;
  • Poželjno radno iskustvo na benzinskim pumpama;
  • Fleksibilnost i tačnost u radu;
  • Orijentisanost na kupca;
  • Rad sa dužnom pažnjom.
  • Poznavanje rada na računaru
Dodatno:
  • Rad u smjenama i noćni rad.
​Prijave slati na e-mail: info@hifaoilcg.me
Informacija na broj: 067/766-069

Poslovi iz iste kategorije

  Account Manager

  Operater (m/ž)

  Prodavac (m/ž)