Oglasi za posao

Sertifikovani računovođa

Podgorica, Crna Gora 04. jul 2022.

MONTENEGRO TOURIST SERVICES GRUPACIJA

MONTENEGRO TOURIST SERVICES GRUPACIJA  u okviru koje posluje 11 kompanija koje se bave turizmom i uslugama, a ujedno smo i lideri u razvoju smart turizma u Crnoj Gori. Radimo na razvoju smart destinacija koristeći najnovije ICT tehnologije, kako bi se iste kroz inovativne pristupe turizmu na najmoderniji način predstavile gostu 21.vijeka.
Veoma smo ponosni na naše nove platforme:
montenegrovillas.com
montenegrocar.me
aviokarte.me
ada-bojana.com/

Uslijed razvoja novih projekata kao i ekspanzije Grupacije, imamo otvoreno radno mjesto:

SERTIFIKOVANI RAČUNOVOĐA

KRATAK OPIS POSLA
  • Tražimo osobu koja ima dokazano prethodno iskustvo u oblasti Finansija i koja svojom energijom, znanjem, vještinama i profilom sebe preporučuje da postane dio naše uspješne priče
GLAVNE DUŽNOSTI I ODGOVORNOSTI
  • Anlizira, planira i organizuje poslove po prioritetima, na osnovu analize informacija;
  • Planira finansijsko poslovanje;
  • Priprema budžetske potrebe za finansiranje organizacionih jedinica /budžet/;
  • Odgovoran je za ažurno i tačno vođenje računovodstva /sintetičkih i analitičkih evidencija/;
  • Prati finansijske transakcije koje se odnose na projekte;
  • Predstavlja podršku ostalim sektorima u vidu kalkulacija, fakturisanja, traženja i ispravljanja grešaka vezanih za iste;
  • Odgovoran je usaglašavanje knjigovodstvenog i stvarnog stanja imovine i obaveza;
  • Vrši izradu finansijskih iskaza /bilans stanja imovine i obaveze, bilans uspjeha/ za interne i eksterne korisnike računovodstvenih informacija;
  • Poznajete računovodstvene programe (poželjno Abacus, Epsilon, SUN)
  • Posjedujete odlično znanje engleskog jezika
  • Radi knjiženja i vodi kompletene finansije za poslovne jedinice/kompanije
  • Odgovoran je za čuvanje knjigovodstvene dokumentacije;
  • Obezbjeđuje evidenciju praćenja prihoda i rashoda;
  • Priprema podatke radi izrade finansijskih iskaza;
  • Sastavlja izveštaje za potrebu Mangementa
  • Priprema razne vrste izvještaje po nalogu nadređenog;
  • Pripremate podatke i učestvuje u obavljanju revizije i svih vrsta kontrola
  • Priprema i sprovodi periodične i godišnje popise sredstava i izvora sredstava
  • Sarađuje sa klijentima, bankama i državnim institucijama  u skladu sa obavezama društva
  • Proaktivno daje sugestije za poboljšanje procesa i procedura u dijelu Finansija;
  • Poznajete i pratite međunarodne računovodstvene standarde i propise Crne Gore iz oblasti računovodstva i revizije
  • Permanentno radi na svom stručnom usavršavanju;
  • Svakodnevno izvještava nadređene o svom radu;
  • Radi u skladu sa etičkim kodeksom grupacije, standardima u radu, zakonom i drugim propisima iz opisa poslova;
  • Obavlja poslove u skladu sa zakonskim i drugim standardima zaštite zdravlja i životne sredine;
  • Vrši i druge poslove koji mu se stave u zadatak u skladu sa zakonom i drugim propisima
NEOPHODNA ZNANJA I VJEŠTINE
  • Visoka stručna sprema, VII1 nivo kvalifikacija iz oblasti ekonomije, bankarstva i slično
  • Poznavanje poslova iz područja rada: finansije, računovodstvo, bankarstvo, analitika, statistika
  • Položen stručni ispit (ovlašćeni računovođa- revizor)
  • Tečno znanje engleskog jezika (poznavanje jos jednog jezika poželjno ali nije neophodno)
  • Poželjno iskustvo u računovodstvu u oblasti turizma
  • Osjecate se komforno da radite u dinamičnoj sredini gdje su promjene svakodnevnica
  • Vi ste neko ko je pozudan, extremno orjentisan na detalje kao i neko ko uvijek ima ponuđena riješenja
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost su vaše najjače osobine
  • Spremni ste da preuzimate odgovornosti i odradite zadatke do kraja bez obizra na izazove
U NAŠEM TIMU TE OČEKUJU I BENEFITI KOJI ĆE TVOJ POSAO UČINITI JOŠ BOLJIM:
  • Dinamično, pozitivno i kreativno okruženje koje omogućava rast i razvoj u dostizanju vaših punih potencijala;
  • Kompanija koja prepoznaje i ulaže u razvoj karijere i zadovoljstvo svojih zaposlenih;
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme;
  • Plata 1,000+ € u zavisnosti od iskustva i kompetenci;
  • Flexibilno radno vrijeme
  • Benefiti za zaposlene, kao što su 30% popusta u našim restoranima, hotelima kao i brojni popusti kod naših partnertnerskih kompanija;
  • Članarina u Atlas Capital Fitness Centru po prioritetnim uslovima;
Prijave slati najkasnije do 04.07.2022. na adresu careers@booking.me

Montenegro Tourist Service DMC