Oglasi za posao

Samostalni autoelektričar

Podgorica, Crna Gora 15. jul 2022.

SINCOMMERCE D.O.O.

POSTANITE DIO SINCOMMERCE TIMA
lidera u prodaji rezervnih djelova za teretna vozila

SAMOSTALNI AUTOELEKTRIČAR
1 izvršilac
Podgorica
Opis posla:
  • Defektaža kvarova;
  • Popravka, održavanje i zamjena električnih uređaja i instalacija na vozilu.
Uslovi:
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti auto elektrike.
Znanje i vještine:
  • Samostalnost u obavljanju poslova;
  • Poznavanje rada na dijagnostici;
  • Odgovornost i organizovanost;
  • Timski igrač;
  • Poznavanje rada elektronskih uređaja, signale u tim uređajima, njihovo mjerenje i značenje rezultata pri mjerenju;
  • Da kandidat nije osuđivan ;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Lokacija servisa: SCM VAN SERVICE PODGORICA BULEVAR VILIJA BRANTA B.B.
NAPOMENA:
Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji su se prijavili za posao nasumično ne obraćajući pažnju na opis posla i potrebne vještine za njegovo obavljanje, neće biti razmatrani za radnu poziciju.
Ohrabrujemo i autoelektričare sa manje iskustva da nam se jave.
Prijave slati na mail adresu: posao@sincommerce.me do 15.07.2022. godine.
Kontakt broj: 020/634-951