Oglasi za posao

Marketing menadžer

Podgorica, Crna Gora 15. jul 2022.

SINCOMMERCE D.O.O.

POSTANITE DIO SINCOMMERCE TIMA
lidera u prodaji rezervnih djelova za teretna vozila

MARKETING MENADŽER
1 izvršilac
Podgorica

Opis posla:
  • Pravljenje marketing strategije;
  • Utvrđivanje marketinških ciljeva;
  • Sprovođenje marketinških planova i programa;
  • Planiranje, izvršavanje i nadgledanje online i offline kampanja raznih promotivnih aktivnosti;
  • Određivanje kanala i vrste promocija;
  • Komunikacija sa spoljnim propagandnim agencijama, autorima i umjetnicima;
  • Komunikacija i saradnja sa domaćim i inostranim dobavljačima;
  • Procjena reakcije tržišta na propagandne programme, pakovanje i sastav proizvoda;
  • Preporučivanje i predlaganje promjena;
  • Priprema i podnošenje izvještaja o marketinškim aktivnositma.
Uslovi:
  • Dobre verbalne i pisane vještine;
  • Dobar osjećaj za procjenu uslova na tržištu i potreba potrošača i klijenata;
  • Odlične organizacione vještine;
  • Sposobnost rada u timu i rukovođenja timom;
  • Sposobnost da delegira i motiviše ostale zaposlene;
  • Kreativnost, energija i entuzijazam za osmišljavanje i realizaciju kampanja;
  • Samopouzdanje prilikom predlaganja i procjena ideja;
  • Poznavanje engleskog jezika i rada na računaru;
  • Poznavanje Google, Facebook ADS sistema;
  • VSS;
  • Poželjno poznavanje računarskih programa u oblasti dizajna;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Radno iskustvo:
  • Potrebno radno iskustvo od najmanje 3 godine u oblasti marketinga i dizajna.
NAPOMENA:
Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji su se prijavili za posao nasumično ne obraćajući pažnju na opis posla i potrebne vještine za njegovo obavljanje, neće biti razmatrani za radnu poziciju.
Prijave slati na mail adresu: posao@sincommerce.me do 15.07.2022. godine.
Kontakt broj: 020/634-951