Oglasi za posao

Električar - energetika

Podgorica, Crna Gora 16. jul 2022.

La Collina

Firma LA COLLINA DOO sa sjedištem na adresi Dušana Milutinovića bb, Podgorica raspisuje oglas za 5 izvršilaca za radno mjesto:

ELEKTRIČAR - ENERGETIKA

Potrebni uslovi:
  • SSS Elektrotehnička škola IV stepen — smjer energetika;
  • Minimum 2 godine radnog iskustva;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Iskustvo na većim projektima;
  • Poznavanje sistema jake struje.
Glavna zaduženja:
  • Izvodi sve vrste elektroinstalaterskih radova jake struje u visokogradnji i niskogradnji;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu poslovode i glavnog inženjera;
  • Odgovornost o izvedenim radovima i primjena miera za bezbjedno i kvalitetno izvodenje radova;
  • Vrši evidenciju radnih zadataka na dnevnom nivou.
Profil kandidata:
  • Odgovoran i samoinicijativan, orijentisan ka timskom radu.
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Rad na velikim projektima u Crnoj Gori;
  • Usavršavanje i sticanje novih znanja i vjeśtina;
  • Plata po dogovoru.
Napomena: Prijave sa biografijom (CV) možete poslati na mail adresu: info@lacollina.me
Kontakt broj: 020/227-750; 069/349-604

La Collina