Oglasi za posao

Arhitekta

Radanovići, Kotor 20. jul 2022.

Revolution Architects

Revolution Architects DOO je projektantski biro koji se bavi izradom idejnih rješenja, tehničke dokumentacije i praćenjem gradilišta.
Raspisuje konkurs za poziciju:

ARHITEKTA

Opis posla:
  • Izrada Idejnih rješenja, Glavnih projekata, razrada projektno – tehničke dokumentacije
  • Izrada opšte, tekstualne, grafičke i numeričke dokumentacije
  • Učestvovanje u vršenju projektantskog nadzora prema potrebi;
  • Koordinacija sa projektantima svih faza projekta i analiza dobijenih informacija;
  • Komunikacija sa spoljnim saradnicima, državnim organima.
Uslovi za kandidate:
  • VII stepen stručne spreme, diplomirani inženjer arhitekture ili master inženjer arhitekture;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima izrade projektne dokumentacije u projektnom birou;
  • Radno iskustvo u samostalnom vođenju i razradi projekata;
  • Dobro poznavanje rada u Revit-u i AutoCAD-u;
  • Poznavanje Microsoft Office softverskog paketa (Word, Excell);
  • Dobro znanje engleskog jezika (pisana i usmena komunikacija);
  • Tehničko znanje: poznavanje struke, propisa, projektnih procesa, detalja;
  • Sposobnost rada u timu, dobra komunikacija sa kompletnim timom;
  • Poznavanje ostalih inženjerskih disciplina i procesa projektovanja različitih tipova objekata kroz sve faze.
Mjesto obavljanja posla nalazi se u Radanovićima, Kotor.

Nudimo mogućnost dodatne zarade u vidu bonusa, kao i mogućnost daljeg napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima.
Rad na ovoj poziciji nudi priliku da učestvujete u radu na referentnim projektima svih tipova (stambeni, poslovni, hotelski, sportski, industrijski objekti) i da stičete dodatno iskustvo i stručno se usavršavate i napredujete.
Ukoliko želite da saznate više o ovoj poziciji, molim Vas da nas kontaktirate I da svoju prijavu dostavite na e-mail adresu: tomo.radovic@revolutionarchitects.rs