Oglasi za posao

Prodavci u butiku

Tivat, Crna Gora 21. jul 2022.

Five Star Fashion

Djelatnost kompanije obuhvata distribuciju vodećih svjetskih lifestyle modnih marki: GANT, VILEBREQUIN,  LA MARTINA  i POLO RALPH LAUREN. U ponudi imamo kompletan asortiman spomenutih brandova, kako odjeće i obuće, tako i modnih dodataka.

Prodavca u butiku Five Star Fashion

Lokacija: Tivat, Porto Montenegro.

Opis posla:
  • Prezentovanje robe na profesionalan način
  • Savetovanje kupaca i davanje potrebnih informacija o asortimanu
  • Praćenje prodaje,izloženosti i kvaliteta artikala
  • Adekvatan prijem i izlaganje robe
  • Rad na kasi
  • Održavanje maloprodajnog objekta
Uslovi rada:
  • Minimum SSS
  • Razvijene prodajne,komunikacijske i organizacione veštine
  • Motivisana,dinamična osoba,spremna za definisanje ciljeva i usvajanje novih
  • Poznavanje engleskog jezika
Zaposlenom nudimo:
  • Rad u mladom i dinamičnom timu
  • Redovno i stabilno zaposlenje, mogucnost stalnog posla
Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu poslati na mail poratmalidoo@gmail.com

Porat Mali D.O.O.

Poslovi iz iste kategorije

  Prodavac (m/ž)

  Mesar