Oglasi za posao

Čuvar reda

Kotor, Crna Gora 21. avgust 2022.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

Čuvar reda

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni bar & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!
Opis posla:
  • Kontroliše ulazak – izlazak lica i vozila u okviru kompleksa (hotela, depandansa,garaže) putem video nadzora;
  • Utvrđivanje identiteta nepoznatih osoba koje ulaze, odnosno izlaze iz kompleksa;
  • Upozorenje neovlašćenim ili sumnjivim licima da se udalje sa prostora ili objekata koji se obezbjeđuju;
  • Obezbjediti imovinu i objekte od uništavanja, oštećenja, krađe i drugih oblika štetnog djelovanja, tako što će obavjestiti nadležni organ za čuvanje reda i mira – Uprava policije;
  • Provjerava redovno hotel i dokumentuje aktivnosti u skladu sa korporativnom politikom i procedurama koje se odnose na bezbjedno i sigurno okruzenje;
  • Procesuira sve izvjestaje  koje se odnose na bezbjednosne prekrsaje;
  • Obezbjedjuje sigurno i bezbjedno okruzenje  u hotelu obavjestavajuci menadzere o potencijalnim opasnostima i preduzimajuci odgovarajuce korektivne mere;
  • Rjesava zalbe, istrazuje i detaljno izvjestava o povredama , kradji, napadu, izgubljenoj imovini, saobracajnim nesrecama, glasnim zabavama, vandalizmu I ostalim slucajevima vezanih za bezbednost i sigurnost gostiju i zaposlenih;
  • Brine da su sve procedure ispravne kako bi svi ulazi I izlazi u Hotel bili zakljucani/otkljucani prema politici Hotela;
  • Brine o procedurama o cuvanju kljuceva, da su svi kljucevi na broju I dostupni osobama koje imaju pristup i ovlascenje da njima pristupe.
  • Brine da su procedure ispostovane da bi se objekti i prostorije sigurno i na vreme zatvorili;
  • Brine da osobe bez ovlascenja ne ulaze u objekte na mjestima koji nisu predviđena za takav ulazak, kako bi se izbegla kradja.
  • Popunjava dnevni izvjestaj ukljucujuci bitne informacije iz smjene;
  • Popunjava odstetu za tvrdnju radnika, koje se desavaju na duznosti, tako sto istrazuje kako se nezgoda dogodila i sta je moglo da se uradi da se nezgoda sprijeci;
  • Brine se da su sve realne i potencijalne opasnosti saopstene i odmah uklonjene;
  • Primenjuje hotelske regulative koje su u skladu sa postojecim zakonima o bezbednosti i sigurnosti;
  • Predvidja realne i potencijalne opasnosti i preuzima potrebne mjere kako bi ih spriječio;

Kvalifikacije:
  • Uredna, marljiva, pedantna, odgovorna i organizovana osoba
  • Prethodno radno iskustvo na istim poslovima je prednost
  • Stručna sprema: KV, NKV, SSS

Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
  • Mogućnost uticaja na razvoj poslovanja.

Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 20.08.2022.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me

Hvala na interesovanju!