Oglasi za posao

Menadžer prodaje

Podgorica, Crna Gora 09. avgust 2022.

BB Solar d.o.o.

Firma BB SOLAR D.O.O. iz Podgorica, sa sjedištem u Bulevaru Revolucije br. 7, raspisuje oglas za 1 izvršioca za sledeće radno mjesto:

MENADŽER PRODAJE

Mjesto rada: Podgorica

Potrebni uslovi:
  • Minimum SSS (poželjni kandidati sa elektro ili mašinskom strukom);
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 3 godine u sektoru nabavke / prodaje elektro materijala i opreme ili u sektoru projektovanja ili izvođenja radova na instalacijama jake / slabe struje;
  • Poznavanje poslova u postupku javnih nabavki (od postupka pripreme ponude do realizacije);
  • Aktivno korišćenje Microsoft Office paketa;
  • Odlično poznavanje osnova unutrašnje i spoljašnje trgovine, dokumentacije I kalkulativnih metoda;
  • Iskustvo u radu na nekom od operativnih software-a;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika.
Glavna zaduženja:
  • Analiza i kontinuirano praćenje tržišnih trendova i preuzimanje inicijative za uvođenje novih proizvoda / brendova u asortiman;
  • Plasman proizvoda na tržištu – upravljanje cijenama;
  • Pronalaženje novih kupaca i ugovaranje komercijalnih uslova saradnje sa kupcima (postojećim i novim), kao i širenje prodajnog asortimana;
  • Učešće u javnim nabavkama (priprema ponude i prateće dokumentacije, realizacija ugovora o javnoj nabavci, itd.);
  • Organizacija isporuke prodate robe;
  • Postprodajna podrška (rješavanje reklamacija);
  • Redovan obilazak najbitnijih kupaca;
  • Praćenje realizacije dogovorenih poslova sa kupcima, naplata potraživanja;
  • Manipulacija I upravljanje dokumentacijom;
  • Sastavljanje izvještaja;
  • Praćenje konkurencije i redovan obilazak prodajnih objekata.
Profil kandidata:
  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Metodičan, precizan, analitičan i organizovan;
  • Adaptivan u intenzivnim radnim aktivnostima i timskom radu;
  • Izražene verbalne i pisane komunikacione sposobnosti;
  • Prezentacijske I pregovaračke vještine.
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima;
  • Plata: po dogovoru u zavisnosti od reference kandidata.
Napomena:
Prijave sa biografijom u formi CV-ja koji mora sadržati fotografiju, lične podatke i kontakt telefon, dostavljaju se isključivo mailom na
adresu natasa.spalevic@bbsolar.me
Nepotpune prijave I prijave koje nisu dostavljene u adekvatnoj formi neće se uzimati u obzir za dalje razmatranje.
Kandidati koji ne ispunjavaju bilo koji od navedenih obaveznih uslova, neće biti razmatrani.
Provjeru sposobnosti vrši poslodavac.
BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.