Oglasi za posao

Konobar (m/ž)

Bečići 10. avgust 2022.

Falkensteiner Hotel Budva

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Privlači li Vas više “Welcome Home!” osjećaj umjesto sterilnog radnog okruženja? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Želite li visoko postaviti svoje ciljeve, a ne stagnirati? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!
Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu u Falkensteiner Hotelu Montenegro kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
  • Odgovoran je za posluživanje gostiju, naplatu usluga i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke
  • Postavlja i apservira stolove te obavlja pripremu ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
  • Pruža informacije gostima o ponudi jela i pića, sastavu i načinu pripremanja jela te prezentira vina s vinske karte u skladu sa zahtjevima i željama gostiju
  • Odgovoran je za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića kao i stručno i ljubazno ophođenje s gostima
  • Obavlja druge poslove u duhu radnog mjesta, sukladno nalogu nadređenih rukovoditelja
ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te još jednog stranog jezika u govoru
  • Komunikativnost, fleksibilnost, dinamičnost, kreativnost, ljubaznost, gostoljubivost
  • Orijentiranost rezultatu i gostima
  • Samoinicijativnosti i samomotiviranost
  • Kooperativnost i spremnost na timski rad
  • Sposobnost usvajanja novih znanja
  • Poznavanje procesa u području rada
  • Razvijene prodajne vještine
  • Brzina, okretnost, posvećenost detaljima
ŠTO VAM NUDIMO:
  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlene u restoranima za zaposlene (i u slobodne dane)
  • Besplatno korištenje fitness prostorija
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Cijena za zaposlene i posebne cijene za porodicu i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima
Veselimo se vašoj prijavi!
Vaše prijave možete slati na mail:
me.fqm.administration@falkensteiner.com