Oglasi za posao

Menadžer nabavke (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 12. avgust 2022.

Renomirani poslodavac

Opis posla:
  • Izrada predloga strategije nabavke, kao i aktivno učestvovanje u realizaciji planova nabavke
  • Analiziranje tržišta i predlaganje aktivnosti i mjera u unapređenju poslovanja
  • Učestvovanje u pregovorima po pitanju cijene, kvaliteta i karakteristika proizvoda, kao i održavanje proaktivnih odnosa sa dobavljačima
  • Koordinacija sa komercijalom u pogledu projekcije narudžbi, izrade planova, realizacije nabavki i ostalih aktivnosti radi pravovremenog i kvalitetnog procesa rada
  • Praćenja i kontrola lagera, aktivnosti po pitanju marketinga i akcijske prodaje
  • Rješavanje reklamacija i ostalih zahtjeva, po osnovu naručene i isporučene robe
  • Praćenje i predlaganje novih trendova koji mogu uticati na pospješenje prodaje
  • Obilazak specijalizovanih sajmova u cilju pronalaska novih proizvoda za plasiranje na tržište
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog
Uslovi:
  • Viša/visoka stručna sprema
  • Poznavanje engleskog jezika, napredni nivo
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Naglašene pregovaračke sposobnosti
  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Samostalnost i proaktivnost
Nudimo vam:
  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju
  • Uspješan rad u dobro koordiniranom timu
  • Odličnu priliku za odgovorne i zainteresovane kandidate, bez obzira na radno iskustvo
  • Mjesečnu zaradu: 500-800€
Svi zainteresovani kandidati mogu aplicirati putem portala i opcije KONKURIŠITE