Oglasi za posao

Magacioner

Podgorica, Crna Gora 17. avgust 2022.

BB Solar d.o.o.

Firma BB SOLAR D.O.O. Podgorica, sa sjedištem u Bulevaru revolucije br.7, raspisuje oglas za 1 izvršioca za radno mjesto:

MAGACIONER

Potrebni uslovi:
  • SSS / VSS – poželjan elektro ili ekonomski smjer;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od najmanje 3 godine;
  • Poznavanje elektro-instalacione opreme, materijala i alata;
  • Vozačka dozvola kategorije: B;
  • Upravljanje radnom mašinom - viljuškarom u okviru skladišnog prostora;
  • Obavezno poznavanje rada na računaru: Microsoft office (Word, Excel);
  • Poznavanje rada u programskim rješenjima za vođenje evidencije ulaza i izlaza robe i materijala u magacinskom poslovanju;
  • Poznavanje trgovinske terminologije i osnovnih načela magacinskog poslovanja;
  • Da je državljanin Crne Gore;
  • Da ima prebivalište u Crnoj Gori;
  • Da nije pravosnažno osuđivan za krivično djelo koje se goni po službenoj dužnosti, odnosno da za takvo krivično djelo nije pokrenut postupak;
  • Da u poslednje 3 godine nije kažnjavan za prekršaj iz oblasti javnog reda i mira za koji je propisana kazna zatvora;
  • Referent lista radnog iskustva.
Glavna zaduženja:
  • Odgovornost za povjerene zalihe robe, inventara i alata u magacinu;
  • Organizacija prijema, skladištenja i izdavanja robe;
  • Vođenje potrebne dokumentacije i evidencije o zalihama opreme, materijala, alata;
  • Izvještavanje o stanju zaliha i komunikacija sa ostalim sektorima u okviru firme;
  • Održavanje urednosti robe u magacinu i samog magacinskog prostora;
  • Davanje predloga za unapređenje organizacije poslova u magacinu i bezbjednosti zaliha - imovine firme.
Profil kandidata:
  • Organizovana, odgovorna, precizna, ekspeditivna i prilagodljiva osoba;
  • Spremnost za rad u dinamičnom radnom okruženju I timu ljudi različitih profila;
  • Izražene verbalne i pisane komunikacione sposobnosti.
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima;
  • Plata: po dogovoru u zavisnosti od reference kandidata.
Napomena:
  • Prijave sa biografijom tj. CV, mora sadržati fotografiju, lične podatke i kontakt telefon, i dostavlja se isključivo mailom na adresu natasa.spalevic@bbsolar.me
  • Nepotpune prijave I prijave koje nisu dostavljene u adekvatnoj formi neće se uzimati u obzir za dalje razmatranje.
  • Kandidati koji ne ispunjavaju bilo koji od navedenih uslova, neće biti razmatrani.
  • Provjeru sposobnosti vrši poslodavac.
  • BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate