Oglasi za posao

Računovođa

Podgorica, Crna Gora 24. avgust 2022.

Šćekić & Partners

NEOPHODNI USLOVI:
  • Ekonomski fakultet ili drugi sličan četvorogodišnji studij (Poslovna Škola; Menadžment);
  • Minimum 3 godine iskustva na računovodstvenim poslovima; od čega minimum godinu dana na programu Panteon (poželjno radno iskustvo u računovodstvenim agenijcama);
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Outlook – Osnovno znanje; Panteon – Napredno znanje).
Poželjno (nije obavezno):
  • Znanje engleskog jezika;
  • Licenca Ovlašćeni računovođa;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Opis posla:
  • Operativno knjiženje: bankovni izvodi (tekući računi; devizni računi; računi u ino-valutama; escrow računi); fakture (ulazne; izlazne); avansni računi; korektivni računi; rashodi finansiranja (amortizacioni planovi); kreiranje osnovnih sredstava & obračun amortizacije;
  • Priprema i podnošenje PDV prijava;
  • Upoređivanje kartica kupaca i dobavljača;
  • Priprema obračuna zarada i podnošenje IOPPD obrazaca; priprema platnih lista;
  • Unos podataka u sistem: podaci o zaposlenima (priprema B dodataka & JPR); podaci o bankovnim računima (priprema A dodataka & JPR);
  • Popunjavanje formulara za otvaranje računa za fizička i pravna lica;
  • Terenski posao (rijetko, ali može biti potrebno): Podnošenje dokumenata na šalterima (Uprava prihoda i carina; CRPS; MUP); preuzimanje dokumentacije od klijenata.
Radno vrijeme:
  • Od 8’00h do 16'00h od ponedeljka do petka;
Mjesto zaposlenja:
  • Podgorica.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: marijana.scekic@gmail.com