Oglasi za posao

Menadžer za upravljanje rizicima

Podgorica, Crna Gora 01. septembar 2022.

ODM Collections

ODM Asset u potrazi je za novim članom tima na poziciji:

Lokacija: Podgorica

ODM Asset doo je kompanija specijalizovana za otkup potraživanjima. Naša kompanija je stekla poverenje brojnih renomiranih klijenata iz različitih oblasti i grana industrije, kojima smo pouzdan partner u upravljanju potraživanjima. Kontinuiranim unapređivanjem procedura i ulaganjem u edukaciju svojih zaposlenih ispunjavamo visoke standarde poslovanja.

Opis posla:
  • Identifikacija, praćenje, procjena i upravljanje svim vrstama rizika kojima je društvo izloženo ili može biti izloženo, osim rizika koji saglasno ovom Aktu ili aktima Društva spadaju u nadležnost drugih radnih mjesta;
  • Definiše i predlaže za usvajanje strategiju i politiku upravljanja rizicima;
  • Definiše i predlaže metodologije i Politike upravljanja rizicima;
  • Upravljanje, analiza, mjerenje, procjena, kontrola i izvještavanje o rizicima;
  • Interna procjena minimalnog iznosa osnovnog kapitala;
  • Izvještavanje Izvršnog direktora o rezultatima ICAAP i upravljanje utvrđenim ICAAP;
  • Učestvuje u pripremi i daje predloge Strategija i Politike za upravljanje rizicima, kao i drugih akata društva u oblasti upravljanja rizicima;
Uslovi:
  • VI ili VII nivo obrazovanja u oblasti ekonomskih nauka;
  • Odlične organizatorske sposobnosti;
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Aktivno znanje engleskog jezika- minimum srednji nivo;
  • Minimum 3 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje zakona i propisa iz domena poslovanja.

Nudimo izazovnu karijeru, mogućnost konstantnog napredovanja, usavršavanja u dinamičnom radnom okruženju uz adekvatnu finansijsku kompenzaciju. Radeći kod nas imaćete priliku da ispitate granice svojih sposobnosti.

ODM Asset zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu na mejl: office@odmc.me sa naznakom za koju poziciju apliciraju.