Oglasi za posao

Više izvršilaca

Tivat, Crna Gora 06. oktobar 2022.

Hotel Palma

HOTEL PALMA  poziva sve zainteresovane, koji su spremni da se pridruže jednom modernom i dinamičnom timu, sa željom za napredovanjem i usavršavanjem, da se prijave za sledeće pozicije:

Recepcioner(m/ž)

Za ovu poziciju neophodno je da posedujete sledeće kvalifikacije i osobine:
  • Dočekuje/pozdravlja goste po dolasku u hotel;
  • Vrši prijavu i odjavu gostiju u/iz hotela (check in / check out);
  • Registruje gosta na dolasku (check in) po procedurama hotela,
  • Vrši identifikaciju gosta putem pasoša ili lične karte,
  • Izdaje gostima rezervisane smeštajne jedinice,
  • Obezbeđuje garanciju i način plaćanja;
  • Upravlja svim aspektima računarskog sistema recepcije,
  • Kontroliše raspoloživost slobodnih soba;
  • Koordinira sa radom službe domaćinstva za spremnost iznajmljivanja slobodnih soba;
  • Pruža gostima uputstva i informacije u vezi sa hotelom, uslugama i satima rada svih
  • Odeljenja (restorana, wellness centra, itd),
  • Odgovara na telefonske pozive koristeci odgovarajucu proceduru;
  • Pruža informacije o lokalnim područjima od interesa i aktivnostima, izletima, organizuje transfere gostiju;
  • Vrši prijem, snimanje i prenošenje poruka tačno, potpuno i čitljivo,
  • Vrši pozive za buđenje gosta u skladu sa hotelskom procedurom;
  • Komunicira dolaske VIP gostiju,
  • Obezbeđuje neophodne uslove za VIP goste;
  • Vrši prijavu kvarova i prati otklanjanje nedostaka smeštajnih jedinica;
  • Prihvata žalbe, komentare i pohvale gostiju na profesionalan način i u skladu sa kompanijskim procedurama;
  • Održava povjerljivost informacija;
  • Štiti imovinu kompanije;
  • Brine o ličnom izgledu, kao i o urednosti radnog prostora;
  • Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugima;
  • Odgovara šefu recepcije i menadžmentu.

Iskustvo i kvalifikacije:
  • Radno iskustvo od godinu dana na istoj poziciji
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Vrši naplatu gotovinom, karticama ili na drugi način

Šta nudimo:
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok) .

Zainteresovani mogu poslati CV na sledeći mail: info@hotelpalma.me

SOBARICA

Opis posla:
  • Sprema, čisti i održava sobe i apartmane u hotelu
  • Održava u urednom stanju opremu za rad i i inventar
  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera domaćinstva
Uslovi:
  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Timski orjentisana
 ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Smještaj i ishranu

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije na sledeću email adresu: info@hotelpalma.me

Konobar/Servir (m/ž)

  • Da u potpunosti poznaje sve artikle na meniju i karti pića/vina, kao i načine njihove pripreme i prezentacije i bude u stanju da gostima ponudi kvalitetne kombinacije jela i pića, kao i alternativna rješenja;
  • Kontroliše čistoću sale, postavku stolova, primjenu hotelskih standarda u servisu i odnos prema gostu;
  • Dužan je da na vreme dolazi na rad, da vodi računa o ličnoj higijeni i profesionalnom izgledu, kao i o higijeni inventara i prostorija gde radi;
  • Odgovara za pravilno izvršene poslove i zadatke koji su mu opisom dati, za dnevni pazar, za inventar kojim raspolaže, za tačnost naplate računa, kasiranje i prilaganje kasa blokova – fiskalnih računa gostu, uz svaku konzumaciju;
  • Zaključuje pazar i fiskalne kase i sređuje svu dokumentaciju po završenoj smjeni;

  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezika

Šta nudimo:

Zainteresovani mogu poslati CV na sledeći mail: manager@hotelpalma.me

HOTEL PALMA