Oglasi za posao

Specijalizovani prodajni savetnik

Podgorica, Crna Gora 05. oktobar 2022.

Favorit

Opis posla:
  • specijalizovana prezentacija i prodaja proizvodnog asortimana SPA / masažnih bazena - jacuzzia
  • implementacija marketinskih aktivnosti
  • uređivanje i promocija prodajnog prostora
  • radno vreme 09-17h pon-petak 09-13h subota
  • radna lokacija Central Point
  • minimalna startna plata 600 EUR
Uslovi:
  • dobre komunikacione/verbalne sposobnosti
  • široka opšta kultura
  • znatiželja te zainteresovanost za unapređenje
  • ličnih znanja i veština
  • marljivost
  • rad na računaru
Napomena: svi zainteresovani, nesputanog poslovnog duha i zelje za napretkom dobro dosli su u nas tim. Nasa ideja vodilja je proizvod vrhunskih preformansi kako komponentama tako i dizajnom uz zadovoljne saradnike (zaposlene i kupce).
Odbranog kandidata/te mi cemo uciniti valjanim i strucnim specijalizovanim prodajnim savetnikom.
Svi zainteresovani svoje prijave / CV (sa realnom fotografijom) izvolite dostaviti na mail: office@favoritspa.com