Oglasi za posao

Kuvar/ica

Prčanj 11. oktobar 2022.

Hotel Splendido Management Company

SPLENDIDO HOTEL**** Hotel "Splendido" se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u podnožju brda, između lokalnog puta i mora, na ulazu u gradić Prčanj. Prčanj je poznat po vijekovima staroj pomorskoj tradiciji a takođe i kao vazdušna banja. Zaštićan je kao prirodno i kulturno istorijsko nasleđe u neposrednoj blizini Kotora, a UNESCO ga je uvrstio u listu Svetskog kulturnog naslijeđa. Ako ste  komunikativni, odgovorni, ambiciozni i raspoloženi za pružanje usluga gostima na visokom nivou, Vi ste prava osoba za nas. Želimo ljude koji će izaći iz svoje komforne zone i priključiti se avanturi zvanoj “gost je uvijek u pravu”. Čekamo vas da se priključite našem uspješnom timu!
Hotel Splendido vam nudi priliku da u jednoj potpuno novoj ekipi se ostavite na sledećoj poziciji :

KUVAR / ICA
(priprema ribe i mesa, pasta..), švedski sto
Uslovi :
  • Iskustvo u radu u hotelima visoke kategorije u trajanju dužem od 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Sposobnost rada pod pritiskom kratkih rokova
  • Timski orjentisan
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
Opis posla:
  • Priprema hrane
  • Organizacija i postavljanje radne stanice sa svim potrebnim sastojcima i kuhinjskom opremom
  • Priprema sastojaka za kuvanje i provjera kvaliteta istih
  • Pravilno skladištenje hrane u skladu sa procedurama
  • Održavanje higijene u kuhinji u sladu sa propisanim procedurama
Nudimo:
  • Atraktivnu zaradu
  • Puno radno vrijeme - 40h nedeljno, (mogućnost dopunskog rada)
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada
  • Hotelski smještaj ili putne troškove
  • 3 obroka dnevno
Potrebna dokumenta:
  • Lična karta
  • Radna knjižica
  • Lični bankovni račun
  • Ljekarsko uvjerenje za posao / obezbedjuje poslodavac
  • Važeća Sanitarna knjižica (za poslove kuhinja i Šank, Konobari) / obezbedjuje poslodavac
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: direktor@splendido-hotel.com,  ili je donijeti lično u Hotel Splendido, Prčanj.
Za dodatne informacije, pozovite  069-158 048