Oglasi za posao

Vozači u međunarodnom transportu (E kategorija)

Podgorica, Crna Gora 28. novembar 2022.

Taratrans d.o.o.

Radno mjesto:

Vozač u međunarodnom transportu (E kategorija)

Nudimo:
  • Mogućnost odlične zarade;
  • Moderna flota vozila: MERCEDES, VOLVO i MAN.
Opis posla:
  • Upravlja vozilom u skladu sa svim zakonom propisanim saobraćajnim propisima i pravilima definisanim kod poslodavca;
  • Brine se o održavanju vozila, redovnom servisiranju, odgovoran je za higijenu i urednost vozila.
Uslovi:
  • Posjedovanje vozačke dozvole “E“ kategorije;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje važećeg ljekarskog pregleda za vozača;
  • Da poštuje opšta i posebna pravila saobraćaja pri kretanju i radu vozila;
  • Da se pridržava propisanih mjera zaštite na radu;
  • Da se podvrgava redovnom sistematskom pregledu i vanrednom po potrebi;
  • Odgovornost i posvećenost poslu.
Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i želite da se prijavite za ponuđeno radno mjesto, molimo Vas da pošaljete CV na mejl: taratrans@t-com.me
 ili pozivom na broj telefona 069/470-963

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner (m/ž)

  Vozač/Dostavljač

  Magacioner