Oglasi za posao

Vozač C kategorije

Podgorica, Crna Gora 01. decembar 2022.

ETG GRUPA

ETG GRUPA ZAPOŠLJAVA

Vozač C kategorije

Opis posla:
  • Upravljanje transportnim vozilima firme
  • Briga o kvalitetnom obezbjeđenju utovarene i isporučene robe
  • Odgovornost za vozilo,preuzetu dokumentaciju ,pravovremenu i tačnu isporuku robe
  • Briga o održavanju vozila i blagovremeno prijavljivanje eventualnih potreba za servisiranjem
  • Pomaganje pri utovaru i istovaru robe u dostavno vozilo
Uslovi:
  • Vozačka dozvola C kategorije ( sa odgovarajućom licencom za vozača C kategorije)
  • Neophodno je radno iskustvo na navedenim poslovima, a prednost će imati kandidati sa navedenim prethodnim iskustvom i periodom u kome su i gdje obavljali posao vozača
  • Minimum III stepen školske spreme
Nudimo:
  • Redovnu zaradu
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom)  na sledeći e-mail: boris.kadic@etggrupa.me

ETG GRUPA