Oglasi za posao

Prodavac (m/ž)

Bar, Crna Gora 13. decembar 2022.

Sunce A&M Company

Sunce A&M Company DOO oglašava slobodno radno mjesto:

PRODAVAC (ž/m)
Broj izvršilaca 4

Opis posla:
  • vodi računa o popunjenosti I urednosti prodajnog prostora za koji je zadužen;
  • upoznaje potrošače o svojstvima robe, načinu upotrebe I čuvanja i pomaže im u odabiru istih;
  • prati rokove trajanja robe I prijavljuje robu sa kratkim rokom;
  • vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu;
  • kontrola cijena I dekleracija na proizvodima;
  • brine o čistoći prodajnog prostora, magacina I svog ličnog izgleda I higijene.

Uslovi:
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • III ili IV stepen školske spreme;
  • Ljubaznost i prijatan pristup sa kupcima

Nudimo:
  • Obuku za navedenu poziciju bez obzira na radno iskustvo;
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole;
  • Mogućnost napredovanja
  • Obezbjeđen prevoz

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju do 15.12. 2022. godine na email: sunce3bar@gmail.com ili na telefon (viber) +38267222232
ili putem opcije KONKURIŠITE