Oglasi za posao

Monter

Podgorica, Crna Gora 13. decembar 2022.

Dallas namještaj

DALLAS NAMJESTAJ DOO, je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje namještaja.

Za potrebe naše kompanije, sa lokacijom u Podgorici , potražujemo:

MONTERE NAMJEŠTAJA

OPIS POSLA:
  • Izražene komunikativne sposobnosti u kontaktu sa kupcima,
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima(nije obavezno)

USLOVI:
  • Izražene organizacione sposobnosti,
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,(nije obavezno).
  • III I IV stepen školske spreme

NUDIMO
  • Obuku za navedenu poziciju bez obzira na iskustvo
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla,iskustva i zalaganja
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju/CV na sledeći  e-mail: jelena.dalasnamjestaj@gmail.com
Kontakt telefon: 068/822-656