Diplomirani građevinski inženjer sa licencom -konstruktivni smjer

Podgorica, Crna Gora 05. februar 2023.

Savana Acquisition Mountain Black Investment Capital AD Podgorica

“SAVANA ACQUISITION MOUNTAIN BLACK INVESTMENT CAPITAL” A.D. PODGORICA
(“SAMBIC” A.D)

Raspisuje oglas za radno  mjesto

DIPLOMIRANOG GRAĐEVINSKOG INŽENJERA SA LICENCOM -KONSTRUKTIVNI SMJER

Naziv radnog mjesta: Diplomirani građevinski inženjer – konstruktivni smjer
Stručna sprema: VSS-VII 1 podnivo kvalifikacija (studijski program u oblasti tehničko tehnoloških nauka u obimu od 240 ETCS)
Broj pozicija: 1
Probni rad: 3 mjeseca
Posebni uslovi: obavezno posjedovanje licence za  izvođenje radova (izvođenje i projektovanje)
Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na poslovima građenja objekta
Znanje rada na računaru

Opis posla:
  • Rukovođenje gradilištem, kontrola i praćenje radova na gradilišta, davanje uputstava za rad
    • definisanje tehnologije građenja
    • provjera sigurnosti i stabilnosti objekta
    • vođenje građevinske knjige i građevinskog dnevnika
    • definisanje planiranih troškova gradnje
Sposobnosti:
  • Odlične organizacione i upravljačke sposobnosti
  • Efikasnost u izvršavanju radnih obaveza
  • Komunikativnost
  • Prilagodljivost
  • Pregovaračke sposobnosti
  • Sposobnost donošenja samostalnih i brzih odluka
  • Osposobljenost za timski rad
Napomena: Poslodavac je Investitor kompleksa koji se sastoji od više stambeno-poslovnih objekata i koji će graditi nekoliko narednih godina

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave (CV i motivaciono/propratno pismo) mogu poslati najkasnije do 05.02.2023. godine na e-mail adresu: tatjana@sambic.me
ili na adresu društva: Svetlane Kane Radević br.3. Podgorica
Kontakt telefon: 067/821-430