Oglasi za posao

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Hvar 21. mart 2023.

Restoran Bacchus Palmižana

Restoran Bacchus Palmižana u potrazi je za pozicijom:

POMOĆNI RADNIK U KUHINJI (M/Ž)
Lokacija: Palmižana, Hvar

OPIS POSLA:
  • sudjelovanje u pripremi i gotovljenju jednostavnih jela, salata i priloga prema uputama kuhara
  • vođenje brige o skladištenju nepotrošenih namirnica
  • usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje
  • ostali zadaci po nalogu šefa kuhinje
UVJETI:
  • sklonost timskom radu
  • preciznost i kreativnost u radu
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • marljivost, spremnost na učenje
STRUČNA SPREMA:
  • KV/SSS
ŠTO NUDIMO:
  • smještaj i 2 obroka
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo trošak izdavanja dozvole za boravak i rad
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • osigurana radna odjeća
  • naknada troškova prijevoza do radnog mjesta
  • boravak i rad u prijateljskoj atmosferi
Početak rada: 01.05.2023
Završetak rada: 15.10.2023
Sve prijave možete poslati na mail: bacchuspalmizana@gmail.com