Oglasi za posao

Hostesa

Kotor, Crna Gora 30. april 2023.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

HOSTESA

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni bar & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!

Opis posla:
  • Ljubazno pozdravlja goste i poželi im dobrodošlicu;
  • Dužna je da gostima pronađe odgovarajući sto;
  • Vodi evidenciju o broju gostiju za vrijeme obroka;
  • Da se pobrine da su potrebe gostiju zadovoljene dok čekaju da njihov sto bude spreman;
  • Kontroliše da li gosti imaju pravo na obroke i vrši njihovu evidenciju;
  • Priprema izvještaj o broju obroka koji se predaju nadređenima radi kontrole troška po osobi;
  • KontrolIše ulaz gostiju i njihov izgled, upozorava ukoliko gost nije odjeven u skladu sa pravilima odijevanja;
  • Pomaže u pripremanju restorana za usluživanje i vrši završne radove u restoranu;
  • Brine o ličnoj higijeni i izgledu;
  • Brine o čistoći radnog prostora;
  • Timski rad;
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme;
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima;
  • Ispraća goste.
Kvalifikacije:
  • Uredna, marljiva, pedantna, odgovorna i organizovana osoba;
  • Prethodno radno iskustvo na istim poslovima je prednost;
  • Znanje engleskog jezika/znanje jos jednog jezika ce se dodatno vrijednovati;
  • Stručna sprema: SSS, VŠS, VSS.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Obezbijeđen smještaj ili nadoknada za smještaj;
  • Obezbijeđen obrok.

Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 30.04.2023.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!