Oglasi za posao

Supervizor domaćinstva

Kotor, Crna Gora 15. april 2023.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

SUPERVIZOR DOMAĆINSTVA

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni bar & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!
Opis posla:
  • Priprema rasporeda smjena u skladu sa predviđenom okupiranošću i mijenjanje istih;
  • Informisanje o statusu soba uključujući rane odlaske/dolaske, tehničke ispravnosti ili neispravnosti soba i obavještavanjeo istom;
  • Organizacija dnevnih dužnosti svih zaposlenih u odeljenju;
  • Provjeravanje čistoće soba i ažuriranje statusa soba u sistemu koji je u uotrebi u Hotelu;
  • Provjera čistoće javnih prostorija i toaleta koje su u skladu sa rasporedom dobijenim od Menadžera odjeljenja;
  • Infomisanje Menadžera odjeljenja o statusu soba;
  • Davanje konstruktivnih sugestija sobaricama prilikom održavanja namjestaja i ostale opreme u sobi zarad postizanja najvišeg nivoa higijene i praćenje uklanjanja tehničkih neispravnosti od strane odeljenja za održavanje;
  • Uočavanje i prenošenje informacija o tehničkim nedostatcima soba odeljenju za održavanje i manedžeru odeljenja domaćinstva;
  • Priprema lista za nabavku operativnog materijala (hemije, hotelske kozmetike, papirne galanterije, itd.) prema utvrđenim standardima nabavke potrošne robe;
  • Poručivanje potrebnih količina čiste posteljine od dobavljača;
  • Kontrola usluge pranja, peglanja, hemijskog čišćenja veša gostiju;
  • Kontrola kvaliteta usluga hemijskog čišćenja i pranja hotelskih uniformi;
  • Prikupljanje lista za nabavku od sobarica;
  • Utvrđivanje dnevnog i periodičnog  inventara vesa, uniformi, sredstava za čišćenje i ostalog operativnog materijala;
  • Planiranje i organizacija detaljnog / generalnog  sređivanja soba i javnih prostorija;
  • Vođenje dnevne evidencije izgubljenih i pronađenih stvari;
  • Nasumična provjera čistoće u sobama u kojima gosti odsjedaju nekoliko dana;
  • Popunjavanje zahtjeva za tehničko sređivanje soba ukoliko je potrebno;
  • Provjera čistoće i urednosti kancelarija na spratu i kolica koje koriste sobarice;
  • Pružanje pomoći šefu odeljenja za vođenje evidencije izdavanja uniformi;
  • Provjera čistoće soba za VIP goste i postavljanje poklona dobrodošlice za goste;
  • Poznavanje svih operativnih standarda;
  • Bliska saradnja sa Menadžerom odjeljenja u cilju dopunjavanja dužnosti i obaveza kad god se ukaže potreba;
  • Praćenje troškova, kontrola zarada i troškova nabavke;
  • Pružanje informacija Menadžeru odjeljenja o operativnim dešavanjima u okviru odjeljenja.
Kvalifikacije:
  • SSS ili VŠS;
  • Iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji minimum dvije godine.
Profil traženog kandidata:
  • Pedantan, odgovoran, temeljan;
  • Izražene organizacine sposobnosti.
Benefiti::
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
  • Obezbijeđen smještaj ili nadoknada za smještaj;
  • Obezbijeđen obrok.

Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 15.04.2023.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!