Oglasi za posao

Kuvar

Kotor, Crna Gora 30. mart 2023.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

KUVAR

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni bar & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!

Opis posla:
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svojoj jedinici;
  • Daje instrukcije pomoćnim kuvarima;
  • Učestvuje u pripremi kuhinje za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, priručna skladišta, rashladne uređaje, i sl.);
  • Priprema i kuva hranu;
  • Obrađuje i priprema meso, ribu i druge sastojke obroka;
  • Pazi da pripremljeni obroci odgovaraju standardima;
  • U pripremi hrane primjenjuje dogovorene mjere i propise, kako je predviđeno u receptima, uputstvima za proizvodnju i jelovnicima;
  • Održava ličnu urednost i čistoću, te urednost i čistoću kuhinje i kuhinjske opreme;
  • Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu Šefa kuhinje, Supervizora restorana, Menadžera restorana, Menadžera plaže, Menadžera hrane i pića, Direktora hotela ili Izvršnog direktora.
Kvalifikacije:
  • Završena ugostiteljska škola ili profesionalni trening;
  • Poznavanje engleskog jezika; Rad na računaru (Microsoft Office);
  • Profil traženog kandidata.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
  • Smještaj ili nadoknada za smještaj;
  • Obezbijeđen obrok.

Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 30.03.2023.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!